16 Mart 2019, 21:37 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Bu terörün adı Hristiyan Terörüdür

Bu terörün adı Hristiyan Terörüdür

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 13691kez okunmuştur

Faşizmin, inkarın, sapkınlığın ve tahammülsüzlüğün geldiği son noktadayız bugün. Müslümanlığın bedelini ödetmeye çalışanlar dinimizin, imanımızın karşısına kurşunlarla dikilip can alıyorlar. Ne şahıslarla ne de kişilerle ilgilenmiyorlar. Onların derdi bizim dinimizle kavga edip bizim inancımızla savaşmak.

Bakın ne derseniz deyin. Adına yeni dünya deyin, adına milenyum çağı deyin, adına global çağ deyin, ne söylerseniz söyleyin. Yeni Zelanda'da yaşanan bu hristiyan terör haçlı zihniyetinin, Bizans tohumlarının şimdilerdeki vücut bulmuş halidir.

Ve bu zalimliğin adını net koyalım beyler. Bunun adı Hristiyan Terörü'dür… Hristiyan Terörü'dür...

Ve savaşın tam ortasındayız. Müslümanlar safları sımsıkı tutup küçük hesapları, kişisel yarışları, dünyalık heveslerin peşindeki nefis kavgalarını, gururu kibiri ayaklar altına alıp sapasağlam durmak zorunda…

Bize benliğimizi unutturdular be! Bize yabancı hayranlığını aşılayıp onlar gibi yaşamaya dua eder hale getirdiler bizi.

Kimliğimize göz diktiler, değerlerimizi silmeyi denediler, İslam gençlerini özentilikle, kardeşi kardeşe kırdırma operasyonlarıyla kendilerine benzetmeye çalıştılar. Bize tarihimizi unutturdular, tarihimizi.

Katilin silahının üzerinde yazılanlar bize neyi gösteriyor he? Bakın kafir unutmaz, Batı unutmaz, vazgeçmez.

Onlar babalarından dedelerinden gelen o kanlı savaşı devam ettirmek için ne geçmişini ne unutur ne de hafife alır.

Müslüman kardeşlerimizi katleden o hristiyan teröristin Facebook hesabında yayınladığı
manifestoyu görmediniz mi?

"Halkımızın en kadim düşmanı Türkler ve Türklerin lideri Erdoğan" diye Cumhurbaşkanımızı, ülkemizi hedef gösteriyorlar. Ve bizi tehdit ediyorlar. Senin evine, kapı komşuna, okuldaki çocuğuna, yan odandaki arkadaşına tehdit savuruyor. Durum bu kadar açıkken, Batı birleşmiş yeryüzünde "Müslüman eşittir TÜRK demektir" diye gözünü kana bulamışken biz ne yapıyoruz?

Biz ne yapıyoruz! Parti liderlerinin yarışlarını, başı boş vaatlerini, kirli siyasetlerini, mide bulandırıcı o magazin haberlerini, ahlaktan ve değerlerden yoksun bilmem ne fenomenlerinin dertlerini konuşuyoruz.

Bakın, Batı medyası bu terörü ve hristiyan teröristi, işte akli dengesi yerinde olmayan, çocukluğunu yaşayamamış ruhsal sıkıntıları olan birinin, akıl tutulması diye en doğal bir şekilde verecek.

Batılı yöneticiler de "ah, vahhh" diye yarım ağız kınamalar yapacak. Eeee bu durum karşısında biz domates, biber, patlıcan hesabı mı yapacağız?

Yok arkadaş yok… Durmayacağız, etrafımızdan yükselen o üç beş soytarının sözlerine cevap dahi vermeyeceğiz…

O kendini Müslüman diye tanımlayıp tek derdi Müslümanlara laf yetiştirmek olan zibidilere de takılmayacağız. Yeni Zelanda'daki o hristiyan terörüne, "mülteci düşmanlığı" diye isim bulmaya çalışan Yıldıray Oğur gibi omurgasızları, miting meydanlarında "bu terörün sebebi islamofobidir, müslümanlardır" diye yüzsüz yüzsüz konuşan Kılıçdaroğlu'nu, "bizim camilerimizi de keşke böyle temizleseler" diye ifadeleri yayınlayan Ekşi Sözlük gibi lağım çukurlarını unutmayacağız…

Yeter artık, yeter! Eğer bugün boğazlarımız patlayana kadar bağıramıyorsak yazıklar olsun hepimize. Bugün

La galibe illallah diye yankılanmıyorsa Kusüs’te, Arakan’da, Myanmar’da, Bağdat'ta, Makedonya’da, Yeni Zelanda'da ve ümmetin ümidi olan hilafetin merkezi payıtahtta, yani İstanbul’da feryatlar arşı titretmiyorsa bana da yazıklar olsun, sana da yazıklar olsun.

Uyanacağız! Canımıza mal olsa da bu gaflet uykusundan uyanacağız…

Zalimler istese de, istememe de, içimizdeki o gizli din düşmanları, ezana bayrağa kurana kin kusmak için laflara eveleyip gevelese de, bizler Allah’ın dinini bütün yeryüzüne hakim kılmak ve zalimin zulmü altında can veren bütün mazlumların hesabını sormak için Kızıl Elma'dan bir adım bile geri atmayacağız…

Şu andaki durumu çözemeyen ve hala şu atmosferden bir siyasi söylem çıkarmaya çalışanlar oturup Cemil Meriç'e kulak versin.

Ne diyor Cemil Meriç?

"Kıyasıya bir savaştı bu, haç ile Hilal’in, batıyla Doğunun, imanla inkarın savaşıdır bu"

Anladınız...

Kalın sağlıcakla...


 Çamlıhemşin Haber internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Çamlıhemşin Haber Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]