• 0

21 Kasım 2013, 17:41 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Kartal Belediye'ne Çamlıhemşinli Aday Adayı

Kartal Belediye'ne Çamlıhemşinli Aday Adayı

Ak Parti Kartal Belediye Meclis üyesi Abdi Kesimal Kartal Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kartal Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat eden Abdi Kesimal'in belgelerini ilçe Başkanı Temurhan Yıldız kabul etti.


Abdi Kesimal Kimdir?1961 Rize doğumludur. İlköğretimini Rize'de, orta öğretimini Ankara’da okudu. İ.T.Ü'den 1983 yılında İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Çalışma hayatına İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Çalışma hayatına inşaat sektöründe başladı. Spesifik deneyimleri olarak, betonarma yapılar, çelik yapılar, karayolu, uzay sistemleri, toplu konut inşaatları ve altyapı çalışmaları sayılabilir. Ayrıca özel ve resmi kurumlarda Mühendislik, taahhüt ve denetim alanlarında çalıştı. 1999 Yerel seçimlerinde Kartal Beld. Mecl. Üyesi seçildi. 1999-2004 yılları arası Kartal Belediyesi Encümen Üyeliği ve Tek. Başk. Yrd. yaptı. İmar Planı uygulamaları, deprem ve depreme dayanıklı konut üretimi, kentsel dönüşüm konularında özgün araştırmalar yapmaktadır. Modern şehirciliğin yapılanması konularında Danimarka, Almanya, Macaristan, Bulgaristan, Romanya, Yugoslavya, Gürcistan gibi pek çok ülkelerde incelemelerde bulundu. 2004 Yerel Seçimlerinde tekrar Belediye Meclis Üyesi seçildi. 2004-2009 arası Belediye Başkan Yardımcısı, İmar Komisyon Başkanlığı ve Encümen Başkanı olarak görev yaptı.
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

Ergün Diler : Arkadaki akıl

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

camlihemsinHABER

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]