• 0

20 Eylül 2019, 11:39 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

Rize'ye 75 Yeni Doktor Atandı

Rize'ye 75 Yeni Doktor Atandı

Sağlık Bakanlığı 88.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası kapsamında Rize’ye 75 yeni doktor atandı. Uzun bir aradan sonra Rize’ye ilk kez kentte olmayan Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi atandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sağlık Bakanlığı 88.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası kapsamında Rize ve ilçelerindeki hastanelerde görevlendirilmek üzere 8’i uzman tabip, 67’si pratisyen tabip olmak üzere 75 yeni doktor atandı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne uzun bir aradan sonra kentte olmayan Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi atanırken, aynı hastaneye ayrıca 1 yoğun bakım uzman tabibi ve 15 pratisyen tabip atandı.

Kaçkar Devlet Hastanesine 1’er çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman tabibi ve fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzman tabibi ile 15 pratisyen tabip, Rize Devlet Hastanesine göz hastalıkları uzman tabibi ve 11 pratisyen tabip atandı.

Diğer yapılan atamalar ise şöyle: Rize Halk Sağlığı Laboratuvarına 1 biyokimya uzmanı uzman tabip, Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Devlet Hastanesine 1 iç hastalıkları uzman tabibi ve 1 pratisyen tabip, İyidere Mukaddes Kalkavan İlçe Devlet Hastanesine 1 aile hekimliği uzman tabibi ve 3 pratisyen tabip, Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesine 8 pratisyen tabip, Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezine 7 pratisyen tabip, Rize İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezine 2 pratisyen tabip, Ardeşen İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çamlıhemşin İlçe Devlet Hastanesi, Çayeli İlçe Sağlık Müdürlüğü, Kalkandere Şaban Cengiz İlçe Devlet Hastanesi ve Rize Merkez Toplum Sağlığı Merkezine 1’er pratisyen tabip.
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]