• 0

13 Ağustos 2019, 09:05 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

Borçka Belediyesinden Skandal Paylaşım

Borçka Belediyesinden Skandal Paylaşım

Halkçı Belediyecilik adı altında 7 ilkeyi hayata geçirmeye çalışan Borçka Belediyesi, kurban bayramı paylaşımıyla büyük tepki topladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Afyon’da gerçekleştirilen CHP BelediyeBaşkanları Çalıştayı’nda halkçı belediyecilik olarak adlandırdığı 7 temel ilkeyi açıklamıştı.

7 TEMEL İLKEYİ SİTESİNDE YAYINLADI

Kılıçdaroğlu’nun halkçı belediyecilik olarak adlandırdığı 7 temel ilke, ‘ayrımsız hizmet, fakir mahallere pozitif ayrımcılık, şeffaflık, liyakat, adaletle yönetim’ başlıklarını içeriyor ve partili belediyelerin bu ilkelere uygun bir yönetim anlayışı sergilemeleri isteniyordu. Bu 7 ilkeyi Borçka Belediye Başkanlığı kendine uyarlayarak belediyenin görünür yerlerine astı ve tweet attı.Borçka Belediyesi'nden kurban bayramı paylaşımı

TEPKİ ÇEKEN KURBAN BAYRAMI PAYLAŞIMI

Borçka Belediyesi, ilk maddesi olan; "Hemşerilerimizi inançları, kimlikleri ya da yaşam tarzları itibariyle ötekileştirmeyeceğiz. Tüm vatandaşları kucaklayacağız." derken, bir yandan da Kurban Bayramı karşıtı bir tweet atarak, kullanıcılardan büyük tepki gördü.

Borçka Belediyesi'nden kurban bayramı paylaşımı
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

SEYİRTEPE OTEL/ Yakında ...

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]