• 0

21 Ocak 2019, 11:25 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

Ayder Kar Festivali İle İlgili Basın Açıklaması

Ayder Kar Festivali İle İlgili Basın Açıklaması

Rize Çamlıhemşin Ayder Turizm Merkezinde Kar şenliğine katılacak olan vatandaşları bilgilendirme adına basın açıklaması yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çamlıhemşin Ayder Çevre ve Turizm Derneği tarafından yapılan açıklamada :


ÇAMLIHEMŞİN AYDER KAR FESTİVALİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASIDIR

Kaymakamlığımız himayelerinde; Çamlıhemşin belediyesi ve ilgili kurum ve STK lar ile oluşturulan organizasyon komitesi mahareti ile yapılacak olan Çamlıhemşin Ayder Kar Festivali amacıyla gelecek olan misafirlerimizin en güzel şekilde ağırlanması ve yapılacak organizasyonun istenilen hedeflere ulaşması için heyetimizce alınan kararlar doğrultusunda aşağıda belirtildiği şekilde olacaktır:

1)YOL VE HAVA KOŞULLARINA GÖRE GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN BELİRLEYECEĞİ ALANIN SONRASINA; TRAFİK AKIŞI VE FESTİVAL ALANINDA İNSANLARIN GÜVENLİĞİ AMACI İLE BELİRLENEN GÖREVLİ ARAÇLAR DIŞINDA HİÇBİR ARACIN GEÇİŞİNE KESİNLİKLE MÜSAADE EDİLMEYECEKTİR.HAVA VE YOL ŞARTLARI DURUMUNA GÖRE ARAÇLARIN ZİNCİRSİZ VE KAR LASTİĞİ OLMAMASI DURUMUNDA İLÇE MERKEZİNDEKİ DENETİM NOKTASINDAN İTİBAREN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMEYECEKTİR.

2)GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN BELİRLEDİĞİ ALANDAN SONRA MİSAFİRLERİMİZ ARAÇLARINI BELİRLENEN ALANA PARK EDİP GÜVENLİK KONTROL NOKTASINA SERVİS ARAÇLARI İLE ULAŞIMLARI SAĞLANACAK OLUP, GÜVENLİK KONTRÖLÜNDEN SONRA FESTİVAL ALANINA ALINACAKTIR .

3)KAYMAKAMLIK TARAFINDAN OLUŞTURULAN KOMİSYON MAHARETİ İLE FESTİVAL ÖNCESİ VE FESTİVAL ESNASINDA AYDERDE BULUNAN TÜM İŞLETMELER, FİYAT, HİZMET VE TÜM TİCARİ FAALİYETLERİ KONUSUNDA DENETLENECEK, TÜM İŞLETMELER; CAMLARINDA VE ÜRÜNLERİNDE, MENÜLERİNDE FİYAT YAZMALARI VE BU ŞEKİLDE MİSAFİRLERİMİZE HİZMET ETMELERİ SAĞLANACAKTIR

4)GELEN MİSAFİRLERİMİZİN FESTİVAL ALANINDA ISINMALARI AMAÇLI BELİRLİ NOKTALARA ATEŞ VARİLLERİ KOYULACAK OLUP BUNLARIN DIŞINDA HERHANGİ BİR YERDE ATEŞ VE LASTİK YAKILMASINA İZİN VERİLMEYECEKTİR.

5)YOĞUN BİR KATILIM BEKLENDİĞİNDEN DOLAYI İŞLETMELERİMİZİN HAZIRLIKLI OLMALARI VE FESTİVAL TARİHİNDEN ÖNCE İŞLETME ALIŞVERİŞLERİNİ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.AYRICA İŞLETME SAHİPLERİ ARAÇLARINI ACİL DURUM OLMADIKÇA KULLANMAMALARI HUSUSUNDA DUYARLI OLMALARI İSTENİLMEKTEDİR.

6)GELEN MİSAFİRLERİMİZİN KENDİ İSTEDİKLERİ GİBİ SERBEST KAYAK ETKİNLİĞİ; MİSAFİRLERİMİZİN CAN VE MAL GÜVELİĞİ AMACI İLE YİNE KOMİTEMİZCE BELİRLENECEK OLAN ALANIN DIŞINDA YAPILMAYACAKTIR.

7)FESTİVAL ALANINDA YİYECEK İÇECEK DAHİL OLMAK ÜZERE HERHENGİ BİR MAL EŞYA VEYA VESAİR MALZEME İÇİN SEYYAR SATIŞ İŞLEMİNE İZİN VERİMEYECEKTİR.

8)GELEN MİSAFİRLERİMİZİN FESTİVALIN GÜZEL VE İSTENİLEN ŞEKİLDE YAPILABİLMESİ İÇİN, GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ TRAFİK EKİPLERİMİZ VE GÖREVLİLERİMİZİN ÖNERİ VE İKAZLARINA UYGUN DAVRANMALARINI ÖNEMLE RİCA EDİYOR,GELEN MİSAFİRLERİMİZE ŞİMDİDEN HOŞGELDİNİZ DİYOR,FESTİVALİN HERKES İÇİN HAYIRLI VE GÜZEL GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ.


KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYRULUR

çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]