• 0

29 Aralık 2018, 18:27 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

AMACIMIZ DUA ALMAK

AMACIMIZ DUA ALMAK

İyi olması adına yaptığımız yatırımlar ve attığımız adımlarda kırdığımız gönüller olduysa AFFOLA.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Siyasi hayatımıza başladığımız günden bu yana ilçemize iyi şeyler yapıp DUA ALMAK için adım atmaya çalıştık. İyi olması adına yaptığımız yatırımlar ve attığımız adımlarda kırdığımız gönüller olduysa AFFOLA. Bilmenizi isterim ki İlçemizin tarihinde yapılmaya çalışılıp yapılamayan bir çok şeyi iktidarımız sayesinde ilçemize kazandırmak bizlere nasip oldu.

44379821_276119869693262_1482d803459982884864_n.jpg

Çok detaya girmeden Ak Parti iktidarımızın desteğiyle tarih boyunca ilçemize yapılan yatırımı sadece son beş yılda belediyemizle birlikte üçe katlayarak ilçemizin her bir köşesini yeniden şekillendirdik.

EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ TURİZM

Turizm bölgesinde olmayıp yolu kötü olan yaylalarımızın yollarını iyileştirmek için başladığımız çalışmaların çoğunu ihale ederek yapımına başladık.

Büyük bir turizm potansiyelli bir ilçe olarak hedefimiz ilçemizi büyütmek, geliştirmek ve Turizm'den daha da çok kazanan bir ilçe olmak. Dolayısıyla ilçemizin öz kaynaklarına baktığımızda turizmle bunun mümkün olabileceğini görüyoruz. Bu anlamda Yaylalarımız , Doğamız ve Tarihi dokularımızdan faydalanarak turizmle dahada büyük kitlelere açılmayı hedefliyoruz. Turizme kazandırılmayı bekleyen çok güzel yerlerimiz var. Türkiye’ye ve Dünya’ya mal olmuş Ayderimiz var. Buna bağlı olarak yayla turizmi var. Karadeniz’de her şey turizme bağlı, bizde bunun farkındayız ve turizmi ön plana çıkarmak istiyoruz.
 

ÇAMLIHEMŞİN DUBLE YOLU İÇİN PROJE ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

İlçemizin daha güzel olması adına sosyal alanları düzenliyoruz. Sosyal alan projelerimiz var. Dolayısıyla bizde ilçemize yeni bir hayat kazandırmak adına sahile ulaşan yolumuzun duble yola dönüştürülmesi konusunda gerekli bakanlıklarımız ve siyasi büyüklerimizle istişare halindeyiz. Ardeşen Ayder duble yol proje çalışması devam ediyor.


İLÇEMİZİN HER YANI ŞANTİYE HALİNDE..

Hükümetimizden aldığımız destek ile ilçemize büyük yatırımlar getirdik. Yaptığımız menfezler sanat yapıları, yol genişleme ve Öğrenci taşıması yapılan yollarda bariyer çalışmalarının çoğusunu hayata geçirdik. 2 sefer Cumhurbaşkanımızı ilçemizde misafir ettik ve bu çok önemli bir reklamın yanında yapılması gereken projelerimiz dahada hızlandırıldı. Bunun arkasından da yatırımlar geliyor. Çamlıhemşin şantiye halinde, o kadar çok yatırım aldık ki, artık yatırımlardan vatandaş rahatsız olmaya başladı. 
 
YEŞİL YOL GİBİ GÜZEL YATIRIMI VATANDAŞIMIZA DOĞRU ANLATAMADIK..

Büyük düşünüp biraz sıkıntılar çekeceğiz bu gerçek. Vatandaşlarımız YEŞİL YOL konusunda söylenmekte haklılar. Yol ağı genişledi, hizmet alanı arttı. Her tarafta alt yapı ve üst yapı konusunda hava muhalefeti konusu işlerimizi aksattığından vatandaş veryansın ediyor ve bu tarz sıkıntılar var. İnşallah en hasarsız şekilde bu geçiş dönemini halledeceğiz. Büyük yol ağları, kanalizasyon, su işleri, alt yapı, üst yapı ve Yeşil yol'da vatandaşımıza izah konusunda aksaklıklar olduğunu kabul ediyoruz. Ama anlatarak ,izah ederek ve çalışarak, sabrederek hep birlikte bu işlerin üstesinden geleceğiz. Belediye Başkanımız ve ekibi sağ olsun hizmet alanına giren kısımlara tarihte yapılmamış işler yaparak hizmet ediyor.  Çalışkan ve işine sahip bir ağabeyimiz. İlçe olarak geçiş dönemi yaşıyoruz.”

EĞİTİM HER ŞEYİN BAŞI 

Eğitim açısından hiçbir eksiğimiz yok diyemeyiz ancak yapılabilecek olanları yaptık yapmaya çalışıyoruz. İlçemize bağlı bütün okulları yeniden dizayn ettik. İlçemize yeni bir imam hatip lisesi binasını ve Meslek yüksek okulu kazandırmak için çalışıyoruz. Öğretmen evi konusunda hayırseverlerimiz devreye girdi, Yamantürk ailesi ilçemize lüks bir öğretmen evi kazandırdı. İnanın her şey yolunda gidiyor önümüzde çok büyük yatırımlar bekliyor. Bu yatırımları iktidarımızın desteğiyle ilçemize kazandırmayı hedefliyoruz. 

ORGANİK ÇAY FABRİKASI 2019 YATIRIM PROGRAMINDA

Organik Çay fabrikası 2019 yatırım programında ve ilçemize kazandıracağız. Belediyemizle beraber uyumlu çalışarak Organik Çay Fabrikasını ve TOKİ konutlarını projelerin başında tutuyoruz ve bize verilen hiçbir görevi ve fikri geri çevirmiyoruz.


İLÇE TEŞKİLATIYLA UYUMLU OLARAK ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti İlçe Başkanlığımızda yeni değişim oldu. Yeni seçilen arkadaşımız ve teşkilatımızla beraber İlimizin doğu bölgesinde en çok oy alan ilçelerin birincisi olma geleneğini sürdürmek istiyoruz. 

ÖNEMLİ SIKINTIMIZ TUĞLALI EVLER 

Bizim en büyük sıkıntılarımızdan biri sıvasız boyasız evler.  Bunu düzeltmek için çok mücadele ediyoruz. Tam olarak başarıya ulaştık mı, hayır. 

MOBESE SİSTEMİ KURULMASI İÇİN EMEK VERDİK 

Asayiş yönünden Belediyemiz öncülüğünde yeni bir proje ürettik. MOBESE sistemini ilçemize kazandırdık. Huzurlu olan ilçemizi daha da huzurlu hale getirmek için çalışıyoruz. Bu konuda emeği geçen İlçe Kaymakamımıza, Belediye başkanımıza , Bölük Komutanımıza, Emniyet Amirimize ve emeği geçen bütün bürokrasimize teşekkür ediyorum.
 

AYDINLATMA VE ELEKTRİK KONUSUNDA SIKITIMIZ VAR 

Aydınlatma ve Elektrik konusunda Mezralar ile Yaylalarımız da gerçekten sıkıntımız var. Gerçekten diğer ilçelere baktığımızda elektrik konusunda kendi ilçemizde sıkıntı var. TEDAŞ’la görüşmelerimiz devam ediyor ama gereken yatırımın yapıldığını düşünmüyorum. İlçemize bağlı köy ve mahallelerimizin yanı sıra Yaylalarımızda ki aydınlatmasından bende memnun değilim.
 

AMACIMIZ DUA ALMAK

Çamlıhemşin'de görev yapan kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Bir seminerde dile getirildi, ‘Bir kurumu bir gün boş bırakabilirsiniz, ama özle idareyi ve belediyeyi asla’ dendi. Çünkü Özel idare ve Belediye olarak insanın doğumundan ölümüne yanında oluyoruz. Amacımız dua almak. 

Bütün bunların yapımında bizim hiçbir projemizi geri çevirmeyen başta CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve Siyasi büyüklerimize desteklerinden dolayı TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

GÖNÜLLERİ FETHETMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Çamlıhemşinimiz de İlçe teşkilatı olsun , Belediyemiz olsun, seçilmiş arkadaşlarımız olsun biz olalım gidişatımız iyi diye düşünüyorum. En çok eleştirildiğimiz konu ise gönüllere girme konusunda ama yoğunluğumuz ve zaman darlığımızdan dolayı aksattığımız bu konuyu telafi etmeye çalışıyoruz. Şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum, hep birlikte nice güzel günleri görmeyi temenni ediyorum.

SELAM VE DUA İLE 
çamlıhemşin.
Etiketler : AMACIMIZ DUA ALMAK ,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]