• 0

25 Aralık 2018, 19:53 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

Rize Valisi Çeber, İncelemelerine Devam Ediyor

Rize Valisi Çeber, İncelemelerine Devam Ediyor

Rize Valisi Kemal Çeber, Tarım ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğünde ve Rize Orman İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulundu ve yürütülen çalışmalar ile planlanan projeler hakkında birim amirlerinden brifing aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Rize Valisi Kemal Çeber, kurum ziyaretleri kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek şubelerde incelemelerde bulundu ve ardından Bölge Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında, Bölge Müdürü Ahmet Usta'dan brifing aldı.

Vali Çeber, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada Tarım ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğünce biyolojik çeşitlilik ve tabiatın korunmasını sağlamak maksadıyla koruma altına alınması gerekli alanlarda etüt envanter çalışmamalarının yürütüldüğüne vurgu yaparak; “Bölge Müdürlüğümüz millî parklar, tabiat parkları, tabiatı koruma alanları, yaban hayatı koruma ve geliştirme sahaları, sulak alanlarla orman içi su ürünleri ve avcılık faaliyetleri ile ilgili plânlama, etüt, envanter, projelendirme, uygulama, bakım ve kontrol çalışmalarım yapmak gibi daha birçok alanda gerekli hassasiyetin göstererek hizmet vermektedir” dedi ve özverili çalışmalarından dolayı Bölge Müdürü Usta nezdinde tüm çalışanlara teşekkür etti.

Vali Çeber, Tarım ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğün incelemelerinin ardından Rize Orman İşletme Müdürlüğüne geçerek burada incelemelerde bulundu.

rize-valisi-kemal-ceber,-tarim-ve-orman-bakanligi-12.-bolge-mudurlugunde-ve-rize-orman-isletme-mudurlugunde-incelemelerde-bulundu-(1).jpgrize-valisi-kemal-ceber,-tarim-ve-orman-bakanligi-12.-bolge-mudurlugunde-ve-rize-orman-isletme-mudurlugunde-incelemelerde-bulundu-(2).jpgrize-valisi-kemal-ceber,-tarim-ve-orman-bakanligi-12.-bolge-mudurlugunde-ve-rize-orman-isletme-mudurlugunde-incelemelerde-bulundu-(3).jpg
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]