• 0

21 Aralık 2018, 21:38 - Anasayfa // ULUSAL Haberi yazdır

Erdoğan'dan Fırat'ın doğusuna operasyon açıklaması!

Erdoğan'dan Fırat'ın doğusuna operasyon açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada Fırat'ın doğusuna yönelik operasyonla ilgili olarak, "Son dönemdeki gelişmeler bizi bir müddet daha beklemeye yöneltti" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni'nde ödüller sahiplerini buldu.

Törende bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin bugünlere kolay gelmediğini söyleyerek, “Az gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerin ortak özellikleri olduğunu görüyoruz. Bunlardan biri atılım sürecidir. Bu süreci devam ettiremeyen ülkeler için yavaşlama, devamında duraklama dönemi olur. Bu kısır döngü kırılamadığı takdirde gerileme sürecine adım atmış olur. Buna giren ülke iyice dibe çöker. Türkiye Cumhuriyeti bu dönemi hepsini yaşamıştır. Cumhuriyetin kuruluşunun ardından sanayiden tarıma kadar her alanda ümit verici adımlar atılmış, ancak tek parti yönetimi zamanında bu süreç akamete uğramıştır. İkinci Dünya Savaşı öncesi ve sonrası gözle görülür içe kapanma ve gerileme yaşanmış, milletin baskısı ve zorlamasıyla demokrasiye geçildikten sonra sonra yeniden yükseliş başlamıştır” dedi.
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ULUSAL Haberleri

Tümü
Bakan Soylu Kato Dağı'nda Bakan Soylu Kato Dağı'nda
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bulunan Kato Dağı’na çıkıp bayram namazı kıldıktan sonra Mehmetçiklerin Ramazan Bayram

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]