• 0

05 Aralık 2018, 15:00 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

Ardeşen Başkan Gültekini Bağrına Bastı

Ardeşen Başkan Gültekini Bağrına Bastı

Ardeşen Başkan Gültekin’i Bağrına Bastı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ardeşen Başkan Gültekin’i Bağrına Bastı 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Belediye Meclis Üyeleriyle her hafta periyodik aralıklarla sürdürdüğü Mahalle, Esnaf ve Vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. 

Ardeşen Fatih Mahallesinde Muhtar Murtaza Özyanık ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte, Ardeşen Vakfı üyesi ve Ardeşen’li İş Adamlarından Ali Fati Topal’a misafir olduktan sonra esnafı ziyaret edip Salı pazarında vatandaşla bir araya gelen Başkan Gültekin’i halk adeta bağrına bastı. 

Ziyaret ettiği iş verinde ve elini sıktığı herkes adaylık sürecinin bir an önce sonuçlandırılmasını ve yeniden Ardeşen Belediye Başkanı olarak kendisini görmek istediklerini kendisini kucaklayarak ve sarılarak ifade ederken, Başkanın İlçeye yatırımların yanı sıra gönüllere de sevgi ve hoş görü inşa ettiğinin önemli bir kanıtı olarak yüzlere yansıyor. Başkan Gültekin’i gören 7 den 77’yediye kadını, erkeği ve genci onu aralarına almak ve onunla hasbıhal etmek için adeta birbirleriyle yarışırken, kendisine duydukları sevgiyi de vücut diliyle ortaya koymaktalar. 

Özellikle Salı pazarında ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar Başkan Gültekin’e “ Başkanım Durmak Yok Hizmete Devam” şeklinde ifadeler kurarak dualarda bulundular. 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Mahalle Ziyaretleri sonrası kişisel sosyal paylaşım hesabından şu açıklamayı paylaştı. “Her Hafta periyodik aralıklarla gerçekleştirdiğimiz, Esnaf, Vatandaş ve Mahalle ziyaretlerimizle birlikte, 31 Mart Yerel seçimler için çalışmalarımız da aralıksız devam etmekte. Bu doğrultuda Fatih Mahallesi Muhtarımız Murtaza ÖZYANIK ve Belediye Meclis Üyelerimle birlikte Ardeşen Vakfı Üyemiz ve Ardeşen’li İş adamı Ali Fatih TOPAL’a kahvaltıya misafir olduktan sonra esnafımız ve salı pazarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbi-hal edip onların hayır dualarını aldık. Reis-i Cumhurumuzun ifade ettiği gibi “Durmak Yok Yola Devam”. Rabbim çıktığımız bu hizmet yolunu hayırlı ve bereketli eylesin.” 

 

çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.035 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]